Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

 PDR dış darbeler sonucu araç metal yüzeyi üzerinde meydana gelen 5 cm çapına kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel aletlerle aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.


PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir. Arkasına hiç bir şekilde ulaşılamayan bazı bölgelerdeki küçük ölçekli göçükler "Yapıştırmalı Göçük Çektirme Seti" ile düzeltilirler.
Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme aşağıdaki durumlarda çok etkilidir :

q Golf topundan daha küçük göçüklerde. Bazı durumlarda futbol topu
büyüklüğündeki göçükler de düzeltilebilirler.

q Genellikle 1985 modelden daha yeni araçlarda.

q Göçük bölgesindeki boyanın kırılmamış ve çatlamamış olması
durumunda

q Göçük panel kalıp çizgisi üzerinde değilse

q Panel daha önceden macunlanıp boyanmamış ise.


Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniğinin bazı avantajları şunlardır :

q Boya ve dolgu macunu gerektirmez.

q Geleneksel tamir metodlarına göre çok daha ekonomiktir.

q Tamir, servis merkezinde veya müşteri adresinde aynı gün içinde
gerçekleştirilir.

q Panelin düzeltilerek boyanması durumunda, tamir boyası renginin
tutmaması ihtimali gibi bir risk söz konusu değildir.Boyasız göçük düzeltme konusunda araç kaportasındaki göçük,dolu ya da taş göçükleri ,ezikleri, vuruk ve çizikleriniz boyanız bozulmadan orjinal şekli ile düzeltilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile yapılan göçük düzeltme işlemi için randevu almanız yeterlidir. Vakum ile göçük düzeltme yapıldığı gibi değişik tekniklerle de göçükleriniz düzeltilmektedir. Mini onarım hizmeti ile aracınızın orjinal kaportası bozulmadan servisimizden memnun ayrılacağınızın garantisini vermekteyiz.

AUDİ, BMV, CHEVROLET, CİTROEN, C2, C3, C4, FİAT, FORD, FİESTA, FOCUS, HONDA, JAZZ, CİVİC, HYUNDAİ, GETZ, ACCENT, ELENTRA, SONATA, KİA, JEEP, MERCEDES, MİNİ CUPPER, MİTSUBİŞHİ, NİSSAN, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, PEUGEOT, 106, 107, 206, 207, 306, 307, RENAULT, SEAT, İBİZA, CORDOBA, LEON, SKODA, FORMEN, OCTAVYA, SUZUKİ, TOYOTA, YARİS, COROLLA, AURİS, WOLKSWAGEN, POLO, GOLF, PASSAT, VOLVO

 

 

BMW ÖZEL SERVİS

VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS

AUDİ ÖZEL SERVİS

VOLVO ÖZEL SERVİS

 
Tüm Bmw modellerinde özel servis hizmeti veren Halil Oto'da aracınız ile ilgili her türlü sorununuza en kısa sürede bakım, onarım garantisi... Ankara'da en uygun fiyat garantisi... Volkswagen marka tüm araçlara özel servis hizmeti veren Halil Oto en kısa sürede tamir, bakım, onarım garantisi vererek Ankara'da bir ilke imza atmıştır. En uygun fiyat garantisi Halil Oto'da. Audi marka araçlarımız Halil Oto Özel Servis garantisinde. Konusunda uzman Audi dostu ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını en kısa sürede çözme ve en uygun fiyat garantisi vermektedir. Volvo Özel Servisi Ankara'da Halil Oto güvencesiyle Volvomarka tüm araçlarımıza en hızlı ve
ekonomik çözüm garantisi...